• Učitelia

        • MVDr. Ľubica Benediková
        • MVDr. Ľubica BenedikováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.CM
        • Mgr. Roman Blaško
        • Mgr. Roman BlaškoZástupca
        • PhDr. Lenka Borovská
        • PhDr. Lenka BorovskáUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.CV
        • MVDr. Erika Brnová
        • MVDr. Erika BrnováZástupkyňa
        •  Helena Čonková
        • Helena ČonkováUpratovačka
        • Mgr. Lucia Dulová
        • Mgr. Lucia DulováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.E
        • Ing. Viktor Fabian
        • Ing. Viktor FabianUčiteľ
          Triedny učiteľ: I.E
        •  Mária Ganijová
        • Mária GanijováUpratovačka
        • Mgr. Katarína Havajová
        • Mgr. Katarína HavajováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.CM
        •  Marta Hudáková
        • Marta HudákováUpratovačka
        • Mgr. Iveta Jamborová
        • Mgr. Iveta JamborováMajsterka
        • Mgr. Andrea Jančová
        • Mgr. Andrea JančováMajsterka
        • Ing. Rudolfína Jančovičová
        • Ing. Rudolfína JančovičováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.NŠ
        •  Mária Jurtinusová
        • Mária JurtinusováMajsterka
        • Bc. Viera Kateržábeková
        • Bc. Viera KateržábekováMajsterka
          Triedna učiteľka: I.B
        • Bc. Ľubica Korecká
        • Bc. Ľubica KoreckáMajsterka
        •  Ľubomíra Kőverová
        • Ľubomíra KőverováMajsterka
        •  Agnesa Kvetková
        • Agnesa KvetkováUpratovačka
        •  Alžbeta Lacková
        • Alžbeta LackováMajsterka
        • Ing. Peter Lele
        • Ing. Peter LeleUčiteľ
        • Mgr. Marek Madej
        • Mgr. Marek MadejSprávca siete
        • Mgr. Ján Mikovčík
        • Mgr. Ján MikovčíkUčiteľ
          Triedny učiteľ: II.DM
        •  Anna Nagyová
        • Anna NagyováUpratovačka
        • Bc. Ľudmila Palinčárová
        • Bc. Ľudmila PalinčárováMajsterka
        • Ing. Petra Pekalová
        • Ing. Petra PekalováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.E
        • Ing. Mária Rostášová
        • Ing. Mária RostášováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.CV
        • Ing. Daniela Sárosiová
        • Ing. Daniela SárosiováVedúca technicko - ekonomických činností
        •  Diana Macková
        • Diana MackováIná nepedagogická zamestnankyňa
        • Ing. Beáta Slichová
        • Ing. Beáta SlichováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.CV
        • Mgr. Oľga Szabóová
        • Mgr. Oľga SzabóováMajsterka
        • Ing. Milena Szücsová
        • Ing. Milena SzücsováUčiteľka
        • Mgr. Gabriela Špilárová
        • Mgr. Gabriela ŠpilárováMajsterka
        • PaedDr. ThLic. Oľga Štefániková, PhD.
        • PaedDr. ThLic. Oľga Štefániková, PhD.Učiteľka
        • Mgr. Mária Vaľková
        • Mgr. Mária VaľkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.DM
        •  Darina Vaňušaniková
        • Darina VaňušanikováUpratovačka
        •  Iveta Cirnerová
        • Iveta CirnerováPracovníčka v práčovni
        • Ing. Martina Zeteková
        • Ing. Martina ZetekováRiaditeľka
        • Mgr. Pavol Jano
        • Mgr. Pavol JanoUčiteľ
        •  Viktor Bučko
        • Viktor BučkoÚdržbár
        • Bc. Stanislava Žatkovičová, DiS.
        • Bc. Stanislava Žatkovičová, DiS.Študijná referentka
        • Mgr. Martina Pallayová
        • Mgr. Martina PallayováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.CV
        •  Michaela Mischurová
        • Michaela MischurováIná nepedagogická zamestnankyňa
        • Mgr. Zuzana Rusinová
        • Mgr. Zuzana RusinováŠkolská psychologička
        • Mgr. Marcela Krajňáková
        • Mgr. Marcela KrajňákováMajsterka
        • Mgr. Daniela Ferencová
        • Mgr. Daniela FerencováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.NŠ