• Riaditeľ školy odporúča pedagogickým zamestnancom

• Riaditeľ školy

odporúča pedagogickým zamestnancom v čase prerušeného vyučovania zamerať sa pri preberaní učiva na základné učivo každého predmetu /s dôrazom na témy, ktoré sú obsahom maturitných  a záverečných skúšok/ a zároveň, aby zohľadnili usmernenie na hodnotenie žiakov strednej školy vydané MŠVVŠ SR, riaditeľ školy odporúča využiť iné alternatívne formy hodnotenia žiakov ako zadávanie online testov /časovo obmedzené/.

• Oznam riaditeľa školy pre žiakov a rodičov

• V zmysle usmernenia na hodnotenie žiakov stredných škôl v čase mimoriadnej situácie spôsobenej prerušením vyučovania sa nebudú klasifikovať v 2. polroku školského roka 2019/2020 nasledujúce predmety:

Telesná a športová výchova – všetky ročníky

Odborný výcvik a odborná prax – 1. a 2. ročník (učebné odbory)

Odborný výcvik a odborná prax – 1., 2. a 3. ročník (študijné odbory)